Саморобні фільтри для очищення води

У наш час більшість людей, які живуть у квартирах, ставлять фільтри для очищення води. Але якщо ще й є дача, то витрачати гроші на ще один фільтр для води не дуже то і хочеться. Пропонуємо зробити самому фільтр для води. Нижче розглянуті два методи очищення води за допомогою саморобних фільтрів для очищення води.

Фільтр для очищення води из пластикової пляшки та відра

Для цього методу очищення води нам будуть потрібні паперові серветки, п'ятилітрова пластикова пляшка, медична вата і відро з пластиковою кришкою.
саморобний фильтр для води

Для початку потрібно розмітити в центрі кришки відра коло, діаметр якого буде збігатися з діаметром шийки пластикової пляшки.

Далі нам знадобиться дриль з тонкими свердлами. За розміченому колі свердлимо отвори, далі ножем прорізаємо коло і «закладаємо» гострі залишки пластмаси напилком або наждачкою.

Наступним етапом є вирізання дна пластикової пляшки. Далі перевертаємо пляшку і укручуємо її у зроблений круглий отвір у кришці. Для того, щоб нічого не протікало, можна ще підкласти гумову прокладку. І так у нас виходить велика воронка. У воронку кладемо шарами вату і серветки. Все це ставимо на відро, наливаємо воду і чекаємо, поки вода пройде через наш саморобний фільтр для води. Ще між шарами можна для більшої ефективності покласти активоване вугілля.

Вугільний фільтр для води своїми руками

Інший спосіб очистити воду — використання саморобного вугільного фільтру для води. За допомогою такого фільтру ми можемо отримати чисту воду, яку можна вживати.

Для початку потрібно десь взяти не дуже великий шматок дерева. Буде добре якщо знайдете березу. Хвойні дерева не підходять! Цей шматок дерева потрібно помістити в залізну ємність і прожарювати на сильному вогні, поки він не стане червоним. Отже, ми отримали деревне вугілля. Чекаємо поки охолоне, замотують у кілька шарів марлі — і наш саморобний вугільний фільтр для води готовий!

Далі готовий вугільний фільтр для води поміщаємо так, щоб через нього проходила вода і отримуємо чисту воду. Користуватися таким фільтром більше 2-3 днів небажано.

Бажаємо удачі у виготовленні власного фільтра для води.

А якщо самому очищати воду немає бажання, то почитайте як вибирати фільтр для води.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *