Як вибрати систему очищення води (фільтр для води)

Хімічний склад води повинен бути нешкідливий для людського організму і безпечним в епідеміологічному відношенні. 

Кип'ячена вода є найбезпечнішою. Кип'ятити воду потрібно протягом близько 5 хвилин. Зберігатися кип'ячена вода повинна не більше 2 діб. Але при кип'ятінні вода втрачає більшість корисних елементів. Тому питну воду краще очищати, а не кип'ятити. Очищати воду можна як і без застосування механічних засобів (в домашніх умовах), так і застосовуючи різні фільтри для води, системи очищення води, засоби для очищення води. Якщо Ви зібралися купувати систему очищення води (фільтр для води), то Вам слід чітко представляти яким вимогам повинен задовольняти його фільтруючий елемент. 

Щоб очистити воду, потрібно як мінімум три стадії фільтрації: хімічна, мікробіологічна і механічна. 

Якщо Ви розберете свій фільтр для води, то зазвичай побачите фільтруючий елемент, який призначений для механічної затримки іржі, глини, піску, та інших домішок, очищення води від активного хлору, фенолів, заліза, запобігати розмноження бактерій за допомогою срібла. 

Якісні системи очищення води зазвичай мають кілька частин, які призначені для очищення води від різних домішок. 

Якщо Ви любите походи, то подумайте про мобільний очисник води, за допомогою якого Ви зможете отримати чисту воду в будь-яких умовах. Системи очищення повинні надійно усувати з питної води: важкі метали — не менш ніж на 98% (кадмій — 90 відсотків, свинець — практично повністю, залізо — 95%), алюміній — не менш ніж на 90%, хлор-практично на 100% , бактерії-майже на 100%, фенол — не менш ніж на 99%, цезій 137 і стронцій 90 — не менш ніж на 94%, пестициди — не менш ніж на 95%. Мутність повинна забиратися на не менш ніж 90 відсотків, а кольоровість води не менше ніж на 80 відсотків. 

Основною вимогою до систем очищення води є те, щоб ця система робила воду ще й смачною і корисною, а не просто чистою. Фільтри для води повинні забирати шкідливі і залишати корисні домішки. Корисними домішками є: магній — необхідний для нормальної роботи нервової системи і також входить до складу кісток; калій — елемент, який відповідає за нормальну роботу серця і бере участь у діяльності нервової системи; кальцій — основа кісток; натрій — елемент, що регулює кров'яний тиск. 

Крім того, у якісній воді повинні бути присутніми: мікроелементи, які забезпечують нормальну роботу всіх ферментів; хлориди, які поліпшують процеси травлення, засвоєння білків, жирів, вуглеводів, сприяють правильному обміну речовин і росту організму; сульфати, що регулюють життєво важливе для людини правильне співвідношення нуклеїнових кислот , яке часто порушується при запальних процесах. 

Найчастіше в якості сорбентів використовуються деревне активоване вугілля, які знешкоджують питну воду. 

Думаємо, Ви зрозуміли на що перш за все звернути увагу при покупці системи очищення води, фільтри для води.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *